Diamantová súprava 0,625 ct Always middle CSBR25S

Diamantová súprava 0,625 ct Always middle CSBR25S

Diamanty sú navždy! Odejte sa do diamantového závoja z kolekcie Always middle. Jedine tento set prsteňa, náušníc a prívesku, ktorý podmanivo rozžiari ženskú krásu Vám dá...

Diamanty sú navždy! Odejte sa do diamantového závoja z kolekcie Always middle. Jedine tento set prsteňa, náušníc a prívesku, ktorý podmanivo rozžiari ženskú krásu Vám dá pocítiť, že ste výnimočná a dôležitá. Vyrobený je zo 14 karátového bieleho zlata dekorovaný diamantmi 4 x 3,50 mm o celkovej hmotnosti až 0,625 ct s veľmi dobrou kvalitou čírosti a farby Si 1 / G. K diamantom obdržíte samozrejme certifikát iZlato. Výška náušnic je 13 mm a šírka ozdoby je 7 mm. Použité zapínanie je klasické anglické. Dĺžka prívesku spolu s očkom na retiazku je 15 mm a priemer očka je 7 mm. Veľkosť prsteňa si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory. Na Slovensko doručíme do 24h, do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové súpravy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatá súprava Ardiente 5 s diamantmi 0,240 ct KU0079

Pridať komentár