Diamantová súprava Airine yellow 0,420 ct KU176

Diamantová súprava Airine yellow 0,420 ct KU176

Diamantová súprava z kolekcie Airine je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Zapínanie náušníc je na puzetu so skrutkou, majú štvorcový tvar, kde je kvalitne osadený...

Diamantová súprava z kolekcie Airine je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Zapínanie náušníc je na puzetu so skrutkou, majú štvorcový tvar, kde je kvalitne osadený centrálny diamant, dekorovaný štyrmi menšími s priemerom 2 x 2,90 mm 8 x 0,90 mm. Šírka náušníc je 4 mm. Výška prívesku aj s očkom na retiazku je 8 mm šírka očka je 4 mm. Priemer diamantov je 1 x 3,30 mm, 4 x 0,90 mm. Celková hmotnosť briliantov v súprave je až 0,420 ct, farba H-I a čistota SI. Prikladáme k nej certifikát. Luxus a elegancia vyniká v kompozičnej súhre a rozvíri vôkol Vás kolotoč svetla, budete sa cítiť neodolateľne zvodne. Bezfarebný diamant dokáže najlepšie lámať dopadajúce svetlo, čím sa vytvára optický úkaz podobný dúhe, zvaný oheň. Nakupujte pohodlne z Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory. Na Slovensko doručíme zdarma do 24h do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové súpravy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Diamantová súprava Tamiss 0,510 ct KU189

Pridať komentár