Diamantová súprava Nela white 0,650 ct CSBR51AS

Diamantová súprava Nela white 0,650 ct CSBR51AS

Čo tak siahnuť po diamantovom šperku, ktorý sa prekrásne trbliece? Diamanty Vám ponúkajú božskú hru so svetlom, ktorej neodoláte. Súpravu zo 14 karátového bieleho zlata tvorí...

Čo tak siahnuť po diamantovom šperku, ktorý sa prekrásne trbliece? Diamanty Vám ponúkajú božskú hru so svetlom, ktorej neodoláte. Súpravu zo 14 karátového bieleho zlata tvorí prívesok, prsteň a náušnice, kde zapínanie je klasické anglické. Diamanty sú kvalitne osadené v ozdobách v tvare morského kvietku, celková hmotnosť diamantov je 0,650 ct. Čírosť briliantu je Si 1 a farba G. Priemer očka prívesku je 4 mm, jeho výška je 14 mm a šírka ozdoby je 6 mm. Veľkosť prsteňa si vyberte pod obrázkom z dostupných rozmerov. K súprave prikladáme certifikát farby, čírosti a hmotnosti diamantov. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory. Na Slovensku doručíme zdarma do 24h do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové súpravy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Diamantová súprava 0,215 ct Deluxe Pink DB0022S

Pridať komentár