Diamantová súprava Tamiss 0,510 ct KU189

Diamantová súprava Tamiss 0,510 ct KU189

Diamantová súprava Tamiss, ktorá pozostáva z briliantového prsteňa, náušníc,a prívesku, sú vyrobené z bieleho 14 karátového zlata. Vďaka jeho ľadovým tónom, kde nachádzame...

Diamantová súprava Tamiss, ktorá pozostáva z briliantového prsteňa, náušníc,a prívesku, sú vyrobené z bieleho 14 karátového zlata. Vďaka jeho ľadovým tónom, kde nachádzame nádherne zohraté nebeské topásy a diamanty, budete dámou večera. Majú slzové tvary, ktoré sú previazané viacradovými vsadenými diamantmi. Náušnice majú 7 mm, priemer briliantov je 46 x 1 mm a ich hmotnosť spolu je 0,160 ct. Použité zapínanie náušníc je napichovacie so skrutkou. Šírka prstena je 8 mm, dĺžka je 15 mm a priemer briliantov je 34 x 1 mm, ich hmotnosť spolu je 0,130 ct. Veľkosť prsteňa si vyberte z dostupných rozmerov pod obrázkom. Šírka prívesku je 11 mm, priemer jeho očka je 4 mm, dĺžka prívesku 33 mm, priemer briliantov je 41 x 1 mm a ich hmotnosť spolu je 0,220 ct, farba H a čírosť Si. K súprave samozrejme obdržíte certifikát farby, čírosti a hmotnosti diamantov. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova. Na Slovensko doručíme zdarma do 24h do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové súpravy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatá súprava s ametystmi a diamantmi KU470S

Pridať komentár