Diamantové svadobné obrúčky 0,120 ct Yasmine diamonds 3,5 mm IZOBBR001A

Diamantové svadobné obrúčky 0,120 ct Yasmine diamonds 3,5 mm IZOBBR001A

Až tiché "áno" z pier Vám splynie, pieseň svadobná bude Vám znieť, sú tu pre Vás exkluzívne obrúčky s polookrúhlym profilom, zhotovené z bieleho štrnásť karátového...

Až tiché "áno" z pier Vám splynie, pieseň svadobná bude Vám znieť, sú tu pre Vás exkluzívne obrúčky s polookrúhlym profilom, zhotovené z bieleho štrnásť karátového zlata. Šírka obrúčok je 3,5 mm a majú vnútorný zaoblený profil pre vyšší komfort. Ozdobou dámskeho prsteňa jediagonálna línia kvalitne osadených spolu dvadsiatich piatich ligotavých diamantov s celkovou hmotnosťou 0,120 ct, farbou H a čírosťou SI1. Pánsku obrúčku zdobí elegantná drážka bez kameňov. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskom. Uvedená cena pod obrázkom je za pár !!! Veľkosť obrúčok si vyberte pod obrázkom, každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. V prípade požiadavky gravírovania dátumu sobáša, alebo mena do obrúčok je len u nás ZDARMA !!!

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové svadobné obrúčky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Svadobné obrúčky s diamantom 0,020 ct šírka 4 mm STOBR236Y

Pridať komentár