Diamantové svadobné obrúčky 0,200 ct Yasmine diamonds 4 mm IZOBBR009

Diamantové svadobné obrúčky 0,200 ct Yasmine diamonds 4 mm IZOBBR009

V okamihu sľubu lásky sa zablysnú tieto dve dokonalé obrúčky a Vy ste si vedomí, že ste nenechali ich výber náhode. Exkluzívne snubné prstene so šírkou 4 mm a polookrúhlym...

V okamihu sľubu lásky sa zablysnú tieto dve dokonalé obrúčky a Vy ste si vedomí, že ste nenechali ich výber náhode. Exkluzívne snubné prstene so šírkou 4 mm a polookrúhlym profilom sú zhotovené zo žltého štrnásť karátového zlata, s povrchovou úpravou vysokým leštením. Vnútorný profil obrúčok je zaoblený pre vyšší komfort pri ich nosení. Centrálnu ozdobu dámskej obrúčky predstavujú dve línie spolu päťdesiatich oslnivých kvalitne upevnených diamantov v prednej časti prsteňa s celkovou hmotnosťou 0,200 ct, farbou H a čírosťou SI1. Veľkosť si vyberte pod obrázkom, každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. Cena uvedená pod obrázkom je za pár !!! Možnosť vygravírovania dátumu sobáša, alebo mena do obrúčok je len u nás ZDARMA!!!

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové svadobné obrúčky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Svadobné obrúčky s diamantmi 0,105 ct šírka 5,5 mm STOBR285R

Pridať komentár