Perlový náramok Anne PE54

Perlový náramok Anne PE54

Tento nádherný perlový náramok Anne pozostáva z kovania zo 14 karátového bieleho zlata a očarujúcich sladkovodných perál. Perly sú najvyššej kvality, bielej farby s krémovo...

Tento nádherný perlový náramok Anne pozostáva z kovania zo 14 karátového bieleho zlata a očarujúcich sladkovodných perál. Perly sú najvyššej kvality, bielej farby s krémovo vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 8 mm a obvodom náramku 190 mm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Náramok tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, upevnených ozdobným zapínaním v tvare guličky s poistkou, čo spĺňa požiadavku bezpečného a pohodlného nosenia. Perlový náramok Anne splní očakávania aj tej najnáročnejšej zákazníčky a je šperkom vhodným na vzácne príležitosti. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zlaté náramky dámske

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatý náramok s perlami Letizia PE22

Pridať komentár