štýlové svadobné obrúčky RYOB138

štýlové svadobné obrúčky RYOB138

Byť s tebou - to je moje prianie, chcem s tebou vidieť súmrak i svitanie. Štýlové svadobné obrúčky z kombinácie červeného, bieleho a žltého 14 karátoveho zlata štvorcového...

Byť s tebou - to je moje prianie, chcem s tebou vidieť súmrak i svitanie. Štýlové svadobné obrúčky z kombinácie červeného, bieleho a žltého 14 karátoveho zlata štvorcového tvaru. Obrúčky sú ručne vyrábané a majú pologuľovitý profil. Povrch obrúčok je kombinovaný lesklý. Obrúčky sa skladajú z pásu žltého, bieleho a červeného zlata, štyri spoje z bieleho zlata na rohu každého prsteňa. Dámsky prsteň je zdobený deviatimi zirkónmi zasadenými v zrnkách do bieleho pásu.Šírka obručky je 6 mm. Uvedená cena pod obrázkom je za pár !!! V prípade požiadavky gravírovanie do obručiek napríklad: dátumu sobáša, alebo mena je u nás ZADARMO !!! Veľkosť obrúčiek si vyberte pod obrázkom, každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. Doručíme Vám ich kuriérom zdarma do 14 až 21 pracovných dní, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte, jedine u nás za super cenu priamo od výrobcu.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Svadobné obrúčky kombinované zlato

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Svadobné obrúčky s modrým zirkónom šírka 6,6 mm STOB242R

Pridať komentár