Súprava s topásmi a modrými diamantmi Giovanna KU463S

Súprava s topásmi a modrými diamantmi Giovanna KU463S

Veľkolepá dámska súprava vo vyhotovení zo štrnásť karátového žtého zlata. Set pozostáva z náušníc a prívesku a prsteňa, kde ozdoby oválneho tvaru dekoruje veľkolepý centrálny...

Veľkolepá dámska súprava vo vyhotovení zo štrnásť karátového žtého zlata. Set pozostáva z náušníc a prívesku a prsteňa, kde ozdoby oválneho tvaru dekoruje veľkolepý centrálny blankytný topás obrúbený nebesky modrými ligotavými briliantmi v celkovom počte stodvadsaťštyri, s hmotnosťou spolu 1,150 ct, s farbou Blue a čistotou SI1, ktoré ho harmonicky dopĺňjú. Celková hmotnosť topásov je 27,120 ct. Šírka náušníc je 15 mm a ich výška je 30 mm. Použité je bezpečné anglické zapínanie. Šírka prívesku je 15 mm, priemer očka na retiazku je 4 mm a výška prívesku je 21,8 mm. Rozmery ozdoby prsteňa sú 13,5 x 15 mm, jej výška je 3 mm. Veľkosť prsteňa si vyberte pod obrázkom z dostupných rozmerov. Kamene majú osvedčenie o pravosti iZlato®.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové súpravy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatá súprava so zafírmi a briliantmi IZBR177S

Pridať komentár