Svadobné kombinované obrúčky s kamienkami šírka 5 mm STOB307

Svadobné kombinované obrúčky s kamienkami šírka 5 mm STOB307

Svadobné obrúčky zhotovené z kombinovaného 14 karátového zlata so zaobleným profilom. Tieto 5 mm široké obrúčky majú vnútorný zaoblený profil pre vyšší komfort. Centrálnou...

Svadobné obrúčky zhotovené z kombinovaného 14 karátového zlata so zaobleným profilom. Tieto 5 mm široké obrúčky majú vnútorný zaoblený profil pre vyšší komfort. Centrálnou ozdobou prsteňov je vlnovková línia s pieskovaním v bielom zlate prechádzajúca obrúčkami a deliaca ich na polovice v žltom zlate s vysokým leštením, doplnená u dámskej obrúčky siedmymi trblietavými zirkónmi. Lesk a trblietanie z Vášho prstenníku sa pripomenie vždy, keď všedný deň prikryje spomienku na to najdôležitejšie - na lásku, ktorá je tu prítomná. Cena uvedená pod obrázkom je za pár !!! Veľkosť obrúčok si vyberte každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. V prípade požiadavky gravírovania dátumu sobáša, alebo mena do obrúčok je len u nás ZDARMA !!!

Podobné produkty

Zobraziť všetky Svadobné obrúčky kombinované zlato

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Svadobné obrúčky bez kameňov šírka 6 mm STOB146

Pridať komentár