Svadobné obrúčky so zirkónmi šírka 4,5 mm STOB297A

Svadobné obrúčky so zirkónmi šírka 4,5 mm STOB297A

Budete chcieť spečatiť Váš zväzok moderným kúskom, ktorý vďaka pohodlnosti budete s radosťou nosiť celý život? Svadobné obrúčky vyrobené z bieleho 14 karátového zlata, nesú v...

Budete chcieť spečatiť Váš zväzok moderným kúskom, ktorý vďaka pohodlnosti budete s radosťou nosiť celý život? Svadobné obrúčky vyrobené z bieleho 14 karátového zlata, nesú v sebe klasický nádych a jemnosť zirkónov. Obrúčky sú vyrábané ručne, kde profil obrúčok je mierne zaoblený pre pohodlné nosenie s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dámska obrúčka je v stredovej časti dekorovaná dvanástimi žiarivými kvalitne osadeným zirkónmi. Ponúkame možnosť osadenia obrúčky diamantmi, cena na vyžiadanie. Uvedená cena pod obrázkom je za pár !!! Veľkosť obrúčok si vyberte z každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. V prípade požiadavky gravírovania dátumu sobáša, alebo mena do obrúčok je len u nás ZDARMA !!!

Podobné produkty

Zobraziť všetky Svadobné obrúčky z bieleho zlata

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Svadobné obrúčky z bieleho zlata so zirkónmi RYOB127

Pridať komentár