Zásnubný prsteň s 0,440 ct diamantmi Ardiente KU0050

Zásnubný prsteň s 0,440 ct diamantmi Ardiente KU0050

Luxusný briliantový zásnubný prsteň ARDIENTE 16 je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Línie prsteňa vyúsťujú do bielej korunky, v ktorej je kvalitne štvornásobne uchytený...

Luxusný briliantový zásnubný prsteň ARDIENTE 16 je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Línie prsteňa vyúsťujú do bielej korunky, v ktorej je kvalitne štvornásobne uchytený centrálny briliant, kde boky prsteňa sú dekororvané dvanástimi round single cut briliantmi. Tento luxusný prsteň zvýrazní prirodzenú krásu, zaujme rafinovanou eleganciou a nikdy nič nestratí zo svojho nadčasového noblesného pôvabu. Šírka korunky prsteňa je 4 mm a jej výška je 4 mm. Priemer centrálneho diamantu je 3,50 mm, celková hmotnosť diamantov je 0,44 ct, farba H-I a čistota SI. Veľkosť luxusného briliantového zásnubného prsteňa ARDIENTE 16 si vyberte pod obrázkom s dostupných rozmerov. K prsteňu prikladáme certifikát farby, čírosti a hmotnosti diamantov. Jedine u nás kúpite za cenu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory ... Doručíme do 24 hodín.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Diamantové zásnubné prstene s briliantom

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zásnubný prsteň z bieleho zlata s diamantom Jarona IZBR312A

Pridať komentár