Zlatá dámska súprava CAMILA 1 IZ4839

Zlatá dámska súprava CAMILA 1 IZ4839

Dámska súprava CAMILA 1 je vyrobená z kombinovaného 14 karátového zlata. Súpravu tvoria visiace náušnice s použitým klasickým zapínaním pre bezpečné a pohodlné nosenie a...

Dámska súprava CAMILA 1 je vyrobená z kombinovaného 14 karátového zlata. Súpravu tvoria visiace náušnice s použitým klasickým zapínaním pre bezpečné a pohodlné nosenie a prívesok. Náušnice s príveskom majú tvar voľne uchytených oválnych kvapiek s povrchovou úpravou vysokým leskom v kombinácií s precíznym gravírovaním v bielom zlate. Dámska súprava CAMILA 1 je určená na bežné nosenie, ale určite zaujme aj v spoločnosti. Dĺžka náušníc je 60 mm a dĺžka prívesku aj s očkom na retiazku je 60 mm. Priemer kvapky prívesku je 28 mm. Priemer očka prívesku je 4 mm, ale v prípade potreby Vám ho naši zlatníci prispôsobia na Vašu retiazku respektíve na retiazku, ktorú si k nemu vyberiete. Zlatá súprava CAMILA 1 pôsobí elegantne, odporúčame ako vkusný darček. Jedine u nás 100% garancia najnižšej ceny priamo od výrobcu firmy iZlato factory.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zlatá súprava náušnice s príveskom

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatá dámska súprava ENRIQUETA 4 IZ4832

Pridať komentár