Zlatá súprava s perlami Adina PE70

Zlatá súprava s perlami Adina PE70

Výnimočne krásna zlatá dámska súprava s perlami ADINA pozostáva z náušnís a prívesku, kovania v žltom 14 karátovom vysoko lesklom zlate a nádherných sladkovodných perál. Perly...

Výnimočne krásna zlatá dámska súprava s perlami ADINA pozostáva z náušnís a prívesku, kovania v žltom 14 karátovom vysoko lesklom zlate a nádherných sladkovodných perál. Perly sú japonské najvyššej kvality s hladkým povrchom bielej farby s jemným krémovým nádychom. Lesk týchto perál je intenzívny, hodvábny a predstavuje luxus a prepych. Perly sú oválneho slzovitého tvaru a ich priemer je 8 mm. Priemer očka prívesku je 5 mm, použité zapínanie náušníc je na puzetu s motýlikom, čo spĺňa požiadavku spoľahlivého a bezpečného nosenia. Perla je jediný drahokam vytvorený živičíchom. Perla je dokonalým klenotom, ktorý nepotrebuje ďalšie opracovanie. Zlatá dámska súprava s perlami ADINA 8 mm je elegantná, magická, mystériózna a je symbolom absolútnej dokonalosti. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny z pohodlia vášho domova a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zlatá súprava náušnice s príveskom

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatá súprava v diamantovom štýle Duena IZ10620AS

Pridať komentár