Zlatý detský náramok HVIEZDA s platničkou na gravírovanie IZ4546

Zlatý detský náramok HVIEZDA s platničkou na gravírovanie IZ4546

Veľmi pekný detský náramok HVIEZDA s platničkou na gravírovanie je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Celková dĺžka náramku je variabilná od 140 mm do 160 mm. Náramok...

Veľmi pekný detský náramok HVIEZDA s platničkou na gravírovanie je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Celková dĺžka náramku je variabilná od 140 mm do 160 mm. Náramok tvorí retiazka cable chain v strede dekorovaná obdĺžnikovou platničkou zdobenou po obvode bielym zlatom a hviezdičkou, ktorá je vhodná na vygravírovanie mena alebo dátumu narodenia dieťaťa. Povrchová úprava náramku je s vysokým leskom v kombinácii s matovaním, kde zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka platničky je 6 mm a jej dĺžka je 20 mm. Náramok pôsobí milo detsky a je vhodným darčekom do krstu alebo k narodeninám dieťaťa. Len u nás 100% garancia ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zlaté náramky pre deti

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zlatý detský náramok HVIEZDA s platničkou na gravírovanie IZ4546

Pridať komentár